بروزرسانی : 1399/03/03
جستجو
Menu

مطهری نماینده منتخب مردم شهرستان گرمسار در مجلس شورای اسلامی

احساس خوب خدمت گیرندگان باید در سطح شهر مشخص باشد

7بازدید
اردیبهشت 30, 1399

نماینده منتخب مردم شهرستان گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در دیدار مدیر کل بیمه سلامت استان سمنان گفت احساس خوب خدمت گیرندگان باید در سطح شهر و بین بیمه شدگان و مردم مشخص باشد.

وی در ادامه بیان کرد اگر می خواهیم ببینیم که آیا مردم از خدمات دستگاه اجرایی راضی هستند یا نه ملاک باید ارزیابی مردم از سیستم باشد. ما راحت می توانیم احساس آرامش و آسایش به خدمت گیرندگان را از طریق گفتگو کردن با جامعه هدف، سرکشی از آنان ، دیدار حضوری با خدمت گیرندگان، رفع مشکلات آنان بدست بیاوریم.

مطهری همچنین ضمن تقدیر وتشکر از سازمان بیمه سلامت جهت ارائه خدمات خوب به مردم و بیمه شدگان بخصوص در هنگام شیوه ویروس کرونا و قدردانی از کادر مدافعان سلامت، افزود امیدواریم که این تلاش ها وارائه خدمات به مردم و بیمه شدگان عزیز همچنان ادامه پیدا کند.

  دراین دیدار مدیر کل بیمه سلامت استان سمنان با ارائه گزارشی از عملکرد سازمان بیمه سلامت و اداره کل بیان کردند که در تمامی بیمارستانهای دولتی دانشگاهی استان طرح استحقاق سنجی اجرایی شده و مردم با ارائه کد ملی خدمات درمانی خود را دریافت می کنند. یکی دیگر از کارهای بزرگی که در سال گذشته در سازمان بیمه سلامت اتفاق افتاد رفع همپوشانی بیش از 3 میلیون نفر بیمه شدگانی که دارای دو یا چند دفترچه درمانی پایه بودند که این امر کمک بسیار بزرگی در کاهش هزینه های درمانی سازمان داشته است.

  ممتحن افزود تا پایان سال جاری 100 درصد جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت و پزشکان استان تحت پوشش نسخه نویسی الکترونیکی قرار می گیرند افزود پرداخت اینترنتی حق بیمه کامل از طریق سامانه ISC  - لغو فرصت 10 روزه برای بیماران کرونایی- تمدید دفاتر بیمه سلامت تا پایان خرداد ماه سال جاری که دارای نسخ سفید می باشند- نصب و راه اندازی دستگاه PCPOS دردفاتر پیشخوان طرف قرارداد را بخشی از عملکرد سازمان بیمه سلامت در شرایط کرونایی دانست.

 لازم بذکر است 22 هزار نفر در شهرستان گرمسار و آرادان تحت پوشش بیمه می باشند که این رقم معادل 27 درصد جمعیت ساکن در شهرستان می باشد.

print